Paslaugos

Grunto lyginimas

Norintiems turėti savo kieme ar sodyboje lygų, gražų kiemą, pievą siūlome grunto lyginimo darbus, nes dažniausiai žemė nesusiformuoja lygi savaime ir patiems tai įgyvendinti yra gana sudėtinga. Naudodami šiuolaikinę, naują techniką galime bet kokius nelygumus paversti į kiemą ar lygią gražią pievą paruoštą apželdinimui.

Daugiau

Tvenkinių kasimas

Tvenkinys arba kūdra – nedidelis dirbtinis vandens telkinys. Jis sudaromas iškasus daubą ir užpildžius ją vandeniu. Kūdros vanduo dažnai naudojamas drėkinimui, žuvų veisimui, gyvulių girdymui ir ypač šiais laikais kaip kraštovaizdį pagyvinantis elementas Jūsų sodyboje, kaime.

Daugiau

Tvenkinių valymas

Iškastas tvenkinys yra labai graži detalė Jūsų kraštovaizdyje, bet ji reikalauja ir priežiūros. Bėgant laikui jis gali užsiteršti, užaugti ar net užpelkėti prarasdamas savo išvaizdą bei nebeatlikti savo funkcijos. Norėdami palaikyti gerą tvenkinio būklę turėtumėte pasirūpinti jo valymu.

Daugiau

Medžiagų pervežimas

Moletukasyba.lt Jums taip pat siūlo medžiagų pervežimo paslaugas. Mes užtikriname kokybišką, greitą medžiagų pervežimą su specialiai tam pritaikyta technika. Teikiame statybinių medžiagų, smėlio, žvyro pervežimo paslaugas atlikdami darbą greitai, sutartu laiku, kokybiškai. Kroviniais, kuriuos sunku pervežti patiems, mes pasirūpinsime atsakingai ir greitai.

Daugiau

Kitos paslaugos

Mūsų įmonė taip pat siūlo naujos, techniškai tvarkingos technikos nuomą. Jeigu Jums reikėtų sklype greitai ir patogiai formuoti norimą reljefą, sustumdyti žemes, išlyginti gruntą siūlome sunkiasvorio buldozerio nuomą. Taip pat patogiam sunkių, didelių krovinių pervežimui siūlome savivartės mašinos nuomą. Ir be abejo, sklypo, pakrantės tvarkymui, žemės stumdymui, kasimui nuomojame vikšrinį ekskavatorių.

Daugiau